Jaunumi

Wood-Mizer piedāvā MS300 galdzāģi precīzai koksnes apstrādei

Wednesday, September 7, 2022

Wood-Mizer piedāvā MS300 galdzāģi precīzai koksnes apstrādei

Galdzāģis MS300 – praktisks instruments koksnes apstrādei gan nelielā amatieru darbnīcā, gan profesionālā kokapstrādes uzņēmumā. Tā ir kompakta un uzticama iekārta, kas ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem un ir aprīkota ar pārvietojamu galdu labākai zāģēšanas precizitātei. Ar galdzāģa MS300 palīdzību jūs varat izgatavot dažādus koka izstrādājumus, piemēram, interjera elementus, mēbeļu detaļas, grīdas paneļus, dēļus, līstes un daudz ko citu.

Galdzāģis MS300 ir aprīkots ar čuguna darba galdu un platu pārvietojamo padeves galdu. Izturīgā čuguna pamatne nodrošina stabilitāti un vibrāciju slāpēšanu. Pārvietojamais galds ir uzstādīts uz tērauda lodīšgultņiem vienmērīgai un vieglai materiāla padevei. Griešanas augstumu un zāģa slīpumu var viegli noregulēt.Galdzāģis MS300 var zāģēt koka elementus 90 grādu leņķī ar maksimālo zāģēšanas augstumu 100 mm. 45 grādu leņķī materiāla maksimālais biezums tiek samazināts līdz 65 mm.

Lai palielinātu materiāla darba virsmu, pie pārvietojamā galda tiek piestiprināts sānu plaukts 500 mm x 360 mm, un darba galds tiek pagarināts par 520 mm. Turklāt MS300 var aprīkot ar vēl vienu darba galda pagarinājumu 900 mm x 440 mm, kas palīdz sazāģēt vēl lielākas sagataves.

Galdzāģim ir divi vadotnes stieņi, kas atvieglo rīkošanos ar materiālu zāģēšanas laikā. Paralēlais balsts ar mikroregulēšanas slēdzi ir paredzēts precīziem mērījumiem līdz 0,1 mm, un perpendikulārais bīdāmais balsts ir paredzēts zāģēšanas leņķa regulēšanai galda abās pusēs. SUVA diska aizsargs, ko var pārvietot regulēšanai uz augšu/uz leju un uz sāniem, nodrošina operatora drošību zāģēšanas laikā.

Galdzāģis ir aprīkots ar standarta 3 kW elektromotoru un zāģa disku ar diametru 315 mm. Iesakām izmantot Wood-Mizer ripzāģus, kurus varat izvēlēties no Wood-Mizer TOOLS kataloga atbilstoši apstrādājamā materiāla specifikācijai. Zāģa griešanās ātrums 4500 apgr./min. nodrošina galaprodukta gludu un estētisku virsmu.
MS300 ir divas zāģskaidu novadīšanas atveres – pirmā ar diametru 100 mm, bet otrā – zem SUVA asmens aizsarga – ar diametru 50 mm. Lai zāģskaidu novadīšana būtu pēc iespējas efektīvāka, iesakām izmantot Wood-Mizer nosūkšanas sistēmas.

Viens no visnoderīgākajiem MS300 piederumiem ir skava materiāla ātrai nofiksēšana un atbrīvošanai kustīgā galda virzienā, lai novērstu nejaušu materiāla kustību.
Galdzāģa Wood-Mizer MS300 konstruktīvās īpatnības:

1. Zāģēšanas leņķi var regulēt 0-45 grādu robežās.
2. Paralēlais vadotnes stienis ir regulējams ar 0,1 mm precizitāti.
3. Abās galda pusēs ir uzstādīts perpendikulārais vadotnes stienis ar leņķa regulēšanu.
4. Aizsargs SUVA ripzāģa asmenim.
5. Izturīgs pārvietojamais galds, 1400 mm garš.
6. Čuguna darbgalds labākai precizitātei un vibrāciju slāpēšanai.
7. Sānu plaukts darba virsmas palielināšanai uz kustīgā galda.
8. Darba galda pagarinājums, 520 mm garš.

Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar Wood-Mizer vietējo pārstāvi.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.