Jaunumi

Wood-Mizer piedāvā kompaktu, ekonomisku zāģēšanas iekārtu LX50

Saturday, August 24, 2019

Wood-Mizer piedāvā kompaktu, ekonomisku zāģēšanas iekārtu LX50

Uzņēmums Wood-Mizer uzsāk ražot jaunu zāģēšanas iekārtu LX50 maziem uzņēmumiem un amatieriem, kam patīk strādāt ar koku.

Jaunā zāģēšanas iekārta LX50 šobrīd ir ekonomiskā ziņā vispieejamākā zāģēšanas iekārta no Wood-Mizer divsliežu iekārtu saimes LX. Jaunajai iekārtai LX50, kas pirmo reizi tika atrādīta plašākai publikai izstādē LIGNA 2019 Vācijā, piemīt priekšrocības, ko sniedz pazīstamā un pārbaudītā Wood-Mizer tehnoloģija, turklāt iekārtai ir zema cena.

LX50 izmanto Wood-Mizer plānās sazāģēšanas tehnoloģiju, t.i., zāģēšanas laikā tā rada nedaudz skaidu, kas palielina lietderīgās produkcijas iznākumu no katra baļķa, turklāt ar mazāku enerģijas patēriņu. Strādāt ar iekārtu LX50 ir diezgan vienkārši, jo tajā ir paredzēta manuālā ielāde un baļķa iespīlēšana uz statnes, zāģgalvas pozicionēšana ar rokturi un tās padeve ar bīdīšanu.

Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu sērijas LX svarīgākais jauninājums ir LX cietais rāmis, kas tur vadības paneli, dzinēju un zāģgalvu. Iekārtas LX50 cietā un izturīgā konstrukcija nodrošina netraucētu darbību un precīzu zāģēšanu.

Iekārtas LX50 konstrukcijas īpatnības
• 5,5 kW elektriskais vai 14 z.s. benzīna motors
• Baļķa maksimālais diametrs 66 cm, zāģējuma maksimālais platums 55 cm
• Garums 3,8 m vai lielāks ar statnes papildu segmentiem pa 1,53 m
• Cietais rāmis LX ar balstiem divsliežu rāmim

„Wood-Mizer cenšas ražot kvalitatīvas iekārtas gan maziem kokzāģēšanas uzņēmumiem, gan augstražīgiem rūpniecības uzņēmumiem,” stāsta uzņēmuma Wood-Mizer Industries prezidents Roberts Baginskis. „Lentes iekārta LX50 ir paredzēta kokapstrādes sākotnējam līmenim, kur ir svarīgs nevis ražīgums, bet gan zāģēšanas precizitāte, kā arī iespēja iegādāties kvalitatīvu zāģēšanas iekārtu ar minimālām investīcijām.”

Zāģēšanas iekārta LX50 būs pieejama Eiropas tirgū 2019. gada septembrī. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet šo lapu un vērsieties Wood-Mizer vietējā pārstāvniecībā.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.