Jaunumi

Wood-Mizer piedāvā divsliežu zāģēšanas iekārtu LX250 platu dēļu ražošanai

Wednesday, January 27, 2021

Wood-Mizer piedāvā divsliežu zāģēšanas iekārtu LX250 platu dēļu ražošanai

Wood-Mizer izstrādāja lentzāģmašīnu LX250, kas ir paredzēta kokapstrādes speciālistiem un galdniekiem, kuriem nepieciešams zāģēt lafeti, plātnes un dēļus līdz 138 cm platumā. Wood-Mizer šaurlenšu zāģēšanas iekārtu saimes jaunā iekārta LX250 zāģēšanas platuma ziņā ir otrā, uzreiz aiz kokzāģēšanas iekārtas WM1000, kas var sazāģēt baļķus ar diametru līdz 170 cm.

ASV izstrādātajai un Polijā ražotajai lentzāģmašīnai LX250 ir izturīga konstrukcija, tā ir aprīkota ar zāģgalvas elektrisko padevi, regulējamiem sākotnējiem iestatījumiem ātrai zāģa augstuma regulēšanai, kā arī ar milzīgu zāģēšanas platumu 138 cm, kas padara to ideāli piemērotu lafetes, plātņu un plākšņu zāģēšanai.
Wood-Mizer LX kokzāģēšanas iekārtu sērijas galvenā inovācija ir stingrais rāmis, uz kura ir nostiprināts vadības panelis, motors un zāģēšanas iekārtas galva. LX rāmis ir paredzēts zāģējuma lielam platumam un dziļumam, tas pārvietojas pa divām paralēlām sliedēm uz rūdīta tērauda statņa, lai operatoram nodrošinātu labāku redzamību zāģēšanas laikā.Lentzāģmašīnas Wood-Mizer LX250 konstrukcijas īpatnības

•    Baļķa diametrs ir 140 cm, zāģējuma maksimālais platums ir 138 cm, bet zāģējuma garums ir 4 m.
•    Pieejami statņu papildu pagarinājumi, katrs modulis 1,85 m garumā.
•    Zāģgalvas piedziņas padeve uz augšu/uz leju un uz priekšu/atpakaļ ar dubultu ķēžu sistēmu.
•    Regulējams dēļa biezuma sākotnējais iestatījums, kas paredzēts ātrai un precīzai asmens augstuma kontrolei.
•    15 kW trīsfāžu elektromotors.
•    Izstrādāts ASV, ražots Polijā.„Wood-Mizer cenšas nodrošināt savā klasē vislabākās kokzāģēšanas un kokapstrādes iekārtas, kas atbilstu mūsu klientu dažādajām vajadzībām,” pastāstīja inženierijas un izpētes direktors Romāns Frontčaks. „Pieprasījums pēc platām plātnēm un lafetēm pieaug, un iekārta LX250 ir atbilde kokapstrādes speciālistiem, kuriem nepieciešama jaudīga kokzāģēšanas iekārta par pieņemamu cenu, kas spēj efektīvi saražot šos augstvērtīgos koka izstrādājumus.”

Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar Wood-Mizer vietējo pārstāvniecību.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.