Jaunumi

Wednesday, September 2, 2020

Wood-Mizer piedāvā daudzfunkcionālo ēvelmašīnu MP180

Kompaktā un cenas ziņā pievilcīgā daudzfunkcionālā ēvelmašīna MP180 ar funkcijām “trīs vienā” ekonomē mēbeļu sagatavju, moldingu un dēļu ar rievsavienojumiem izgatavošanas izdevumus un laiku.
 
Uzņēmuma Wood-Mizer ražotā kombinētā ēvelmašīna MP180 ir aprīkota ar vienu horizontālo nažu galvu gludēvelēšanai un sagataves biezumēvelēšanai un otru sānu nažu galvu uz apakšējā galda frēzēšanai. Šī ir viena no viskompaktākajām mašīnām Wood-Mizer ēvelmašīnu klāstā, ar to iespējams pilnībā apstrādāt taisnstūra profila sagataves divos gājienos, atšķirībā no parastajām garēvelēm, ar kurām būtu vajadzīgi 6-8 gājieni.  No sākuma sagatavi ēvelē uz augšējā galda, lai divas blakus esošās malas padarītu ideāli gludas un precīzi taisnā leņķī vienai pret otru. Pēc tam var izmanot apakšējo galdu, lai vienlaikus noēvelētu divas pārējās malas un piešķirtu dēlim tā galīgos izmērus.“Jūs varat ņemt jebkuru dēli — šķību, izliektu; galvenais, lai tas būtu izžāvēts. Pēc tam izlaidiet to caur МР180 un iegūstiet sagatavi ar precīziem izmēriem un plakanām virsmām”, saka skotu kokapstrādātājs Kifs Tredgols, kurš strādā ar darbgaldu МР180. — “Tiklīdz caur garēveli izlaista viena virsma, jūs novietojat dēli uz apakšējā galda, kur tas tiek piespiests un noēvelēts tā, lai kļūtu pilnīgi gluds un virsma būtu paralēla pirmajai virsmai”.

Izmantojot horizontālo nazi garenēvelēšanai un vertikālo sānu nazi frēzēšanai, ar МР180 var vienlaikus veikt vairākas darbības — gludēvelēšanu, biezumēvelēšanu (garenēvelēšanu) un frēzēšanu bez mašīnas pārregulēšanas nepieciešamības.

Vairākas īpatnības šīs daudzfunkcionālās ēvelmašīnas MP180 konstrukciju padara to unikālu:

•    Sagataves maksimālais platums ir 410 mm — lielāks nekā vairumam konkurentu

•    Sagataves biezums var būt līdz 260 mm

•    Sānu darbvārpsta nodrošina ēvelēšanas augstumu līdz 100 mm

•    Smagais čuguna korpuss slāpē vibrācijas un izceļas ar ilgu kalpošanas laiku

•    Viegli regulējamais augšējais ēvelēšanas naža apvalks operatoram garantē darba drošību

•    Vieglā regulējamā alumīnija vadotne kalpo malu noēvelēšanai līdz 45 grādu leņķī.

•    Darbgalds tiek piegādāts komplektā ar diviem nažiem horizontālajai nažu galvai. Kvalitatīvākai ēvelēšanai iespējams papildus pasūtīt galvu ar četrām nažu spraugām.

•    Standarta komplektācijā sagataves padeves ātrums ir pastāvīgs — 6 m/min. Lielu lapkoku materiāla sagatavju apstrādei ieteicams pasūtīt papildu opciju — maināmu padeves ātrumu 2-12 m/min.“Pat tad, kad gatavo lielu siju ar šķērsgriezumu 100x100 mm, tai nav obligāti jābūt ar taisniem leņķiem”, turpina Kifs Tredgols. — “Ar slīpu vadotni var noēvelēt malas un iegūt vieglu noslīpinājumu 45 grādu leņķī, lai noņemtu asos leņķus un produkciju padarītu estētisku. Tas palielina galaprodukta pievienoto vērtību”.

Izdevīgi ir arī tas, ka ēvelēšanai iespējams vienlaicīgi izmantot horizontālos un sānu nažus uz apakšējā galda, tas ir, laist dēli caur biezumēveli un vienlaikus frēzēt sānu virsmu. Ja rīcībā ir darbvārpsta vertikālajam sānu nazim, iespējams viegli mainīt profilu un divos gājienos izgatavot dēļus ar rievsavienojumiem.Ēvelmašīnas МР180 pārdomātajā konstrukcijā turklāt ir ietverti divi atsevišķi dzinēji divām nažu galvām. Šie dzinēji tiek palaisti atsevišķi, un atkarībā no veicamā uzdevuma jūs varat izmantot tikai vienu no tiem, lai ekonomētu elektroenerģiju.

“Tas precīzi atbilst uzņēmuma Wood-Mizer mentalitātei — tas savā smalkiegriezuma tehnoloģijā izmanto šaurus lentzāģus, lai ekonomētu tēraudu, elektroenerģiju un kokmateriāla patēriņu. Tas, ka visi darbgalda dzinēji nedarbojas vienlaicīgi, samazina ne tikai elektroenerģijas patēriņu, bet arī tehniskās apkopes izmaksas, samazina nažu, siksnu un gultņu nodilumu”, saka Radoslavs Adamkevičs, Wood-Mizer ēvelēšanas darbgaldu ražošanas vadītājs.

Unikālā funkciju kombinācija, kā arī kvalitāte apvienojumā ar pievilcīgu cenu padara MP180 par galdnieku un namdaru acīmredzamu izvēli, jo viņi trīs darbgaldu vietā vēlas vienu, lai ekonomētu ražošanas izmaksas, vietu darbnīcā un darba laiku.* * *
1982. gadā dibinātais uzņēmums Wood-Mizer ir ieguvis pasaules līdera reputāciju kokapstrādes iekārtu ražošanā, pateicoties savai zāģēšanas tehnoloģijai ar šauriem lentzāģiem. Sekojot savai devīzei “From Forest to Final Forms” — No meža ar gatavu produkciju”, Wood-Mizer visā pasaulē piedāvā plašu iekārtu sortimentu, tostarp šaurlentu mobilos un stacionāros gaterus, platlentu rūpnieciskās kokzāģēšanas līnijas, sadalīšanas un malu apzāģēšanas darbgaldus, ēvelēšanas darbgaldus, konveijerus koksnes transportēšanai, lentzāģus un griešanas instrumentus kokapstrādei sākot no amatieru līmeņa un līdz augstam profesionālajam līmenim.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.