Jaunumi

Wood-Mizer mobilo zāģēšanas iekārtu LT15CLASSIC papildina ar opciju WIDE

Wednesday, January 11, 2023

Wood-Mizer mobilo zāģēšanas iekārtu LT15CLASSIC papildina ar opciju WIDE

Labi pazīstamā, universālā un kompaktā LT15 lentzāģmašīnu sērija ir papildināta ar jauno modeli LT15CLASSIC WIDE Mobile, kas apvieno sevī mobilitāti un platāku zāģgalvu. „Šis ir interesants piedāvājums uzņēmumiem un uzņēmējiem, kuriem nepieciešams zāģēt lielus baļķus ārpus savām kokzāģētavām. Mobilā zāģēšanas iekārta LT15CLASSIC WIDE ir veidota uz pārbaudītu un uzticamu inženiertehnisko risinājumu bāzes, kas LT15 lietotāju vidū ir izpelnījušies atzinību visā pasaulē,” stāsta Wood-Mizer pārdošanas vadītājs Huberts Povietžinskis.

LT15CLASSIC WIDE Mobile zāģēšanas iekārta ir aprīkota ar transportēšanas šasiju, kas ļauj sākt darbu uzreiz pēc ierašanās objektā. Lai sāktu zāģēšanu, pietiek noņemt pārsegus, atbloķēt aizsargu, kas transportēšanas laikā fiksē zāģgalvu, un izlīdzināt statni uz zemes virsmas.Šasijas konstrukcija ir veidota S3 tipa statnim, kas sastāv no 3 segmentiem, katrs no kuriem ir 1,95 m garš. Statnis ir aprīkots ar sešiem standarta sānu balstiem un trim rokas piespiedējiem baļķa nostiprināšanai. LT15CLASSIC WIDE Mobile statņa standarta konfigurācija ļauj zāģēt baļķus ar maksimālo garumu 5,2 m. Lai atvieglotu baļķu iekraušanu, var izmantot iekraušanas rampas ar rokas vinču. Ķīlis baļķu konusveida formas kompensācijai ļauj izlīdzināt un novietot konusveida baļķus uz statņa.

Iekārta LT15CLASSIC WIDE Mobile tiek piegādāta ar transportēšanas komplektu (līdz 1500 kg), kurā ir ass ar riteņiem, sakabe ar atbalsta riteni, astoņi regulējami izbīdāmie balsti, brīdinājuma gaismas, sānu gabarītlukturi un nožogojumi. Statņa sekcijas ir pastiprinātas, lai nodrošinātu lielāku integrāciju ar šasiju, un elektroinstalāciju aizsargā īpaši apvalki.
Iekārtas LT15CLASSIC WIDE Mobile vēl viena svarīga īpašība ir platāka zāģgalva, kas ļauj zāģēt baļķus ar maksimālo diametru 90 cm, padarot šo modeli par jaudīgāko zāģēšanas iekārtu visā LT15 sērijā. Atvere starp zāģa veltņiem ir palielināta līdz 88 cm, kas ļauj zāģēt brusas ar maksimālo platumu 82 cm un maksimālo biezumu 27 cm. Platajai zāģgalvai ir nepieciešama 4470 mm gara zāģlente, kas tiek uzstādīta uz standarta skriemeļiem ar diametru 483 mm.

Wood-Mizer 32-35 mm platās oriģinālās zāģlentes nodrošina produktīvu un ekonomisku zāģēšanu. Pateicoties plānā zāģējuma tehnoloģijai, no katra baļķa var izgatavot vairāk zāģmateriālu, turklāt rodas mazāk zāģskaidu.

LT15CLASSIC WIDE Mobile lentzāģmašīnu var aprīkot ar 11kW elektromotoru vai 25ZS benzīna dzinēju.
Standarta komplektācijā mobilajai zāģēšanas iekārtai LT15CLASSIC WIDE Mobile ir zāģgalvas elektriska padeves sistēma uz augšu/uz leju un manuāla padeves sistēma uz priekšu/atpakaļ, ko var modernizēt uz versiju ar elektropiedziņu. Asmens vadotnes svira tiek manuāli iestatīta, un asmeņu tīrīšanas sistēma ilgāk uztur asmeni labākā stāvoklī, tādējādi nodrošinot precīzāku zāģēšanu. Zāģgalvu var aprīkot ar elektronisko lineālu dēļu biezuma automātiskai aprēķināšanai (Setwork SW10), kas palielina zāģēšanas ērtumu un precizitāti. Baļķa attīrīšanai no mizas ir ļoti ieteicams izmantot arī mizotāju, kas pagarina zāģlentes kalpošanas laiku, īpaši strādājot ar netīriem baļķiem.

LT15CLASSIC WIDE Mobile zāģēšanas iekārtai ir 2 gadu ražotāja garantija. Lai saņemtu papildinformāciju un veiktu pasūtījumu, sazinieties ar vietējo Wood-Mizer pārstāvi.***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.