Jaunumi

Wood-Mizer laiž klajā SlabMizer – ierīci koka plātņu slīpēšanai

Wednesday, December 30, 2020

Wood-Mizer laiž klajā SlabMizer – ierīci koka plātņu slīpēšanai

Pieprasījums pēc kvalitatīvām gatavajām plātnēm no koksnes palielinās, tāpēc uzņēmums Wood-Mizer radīja SlabMizer MB200 — ierīci, kas kokzāģētavu, darbnīcu īpašniekiem un kokapstrādātājiem palīdz sakārtot šīs produkcijas ražošanu un ienākt jaunos noieta tirgos.

Ierīce SlabMizer ir izstrādāta ASV, un tā ir paredzēta koka plātņu, dēļu, darbvirsmu, solu un citu platu masīvkoka materiālu efektīvai izlīdzināšanai un slīpēšanai ar minimālu darba patēriņu.

Salīdzinot ar tradicionālu frēzēšanas vai ēvelēšanas iekārtu, SlabMizer izlīdzina platāku un biezāku materiālu – līdz 1420 mm platumā un 203 mm biezumā – īsākā laikā, izmantojot griezējgalvas virziena piedziņas vadību ar regulējamu padeves ātrumu. Lai palielinātu produktivitāti, var pievienot modulārus galda pagarinājumus 1520 mm, lai varētu apstrādāt garākas sagataves.Izturīgs, metināts tērauda rāmis ar četriem regulējamiem piespiedējiem droši notur materiālu. Griešanas dziļumu iestata ar rokturi, kas atrodas virs griezējgalvas. Skalai ir 0,4 mm solis ēvelēšanas dziļuma precīzai noregulēšanai. Vienā piegājienā var noņemt no 0,4 mm līdz 3,2 mm virsmas.

Griezējgalva tiek ieslēgta un vadīta no elektriskā vadības paneļa. Pults tiek stiprināta pie tērauda statīva, un tai ir garš kabelis, tāpēc to var novietot mašīnas jebkurā pusē. Vadības elementi ietver ieslēgšanu/izslēgšanu, maināmu padeves ātrumu un virziena vadību ar kursorsviru asīm X un Y materiāla gludapstrādei koksnes šķiedru virzienā vai pretēji tām.Ir arī griezējgalvas manuālās vadības režīms. Šajā gadījumā galvas pozīcija tiek mainīta ar diviem bīdņiem galvas labajā pusē.

Pēc tam, kad plāksnes abas puses ir noēvelētas, tiek veikta gludapstrāde ar 177 mm uzgali orbitālai slīpēšanas galvai. Darba gaitā radušies putekļi tiek aizvadīti caur atveri 100 mm diametrā griezējgalvas augšdaļā, kurai var pieslēgt aspirācijas sistēmu. Putekļu nosūkšanas šļūtene tiek piekārta pie strēles, lai netraucētu operatoram redzamību.

Iekļaujot SlabMizer savā ražošanas līnijā, Wood-Mizer apliecināja savu apņemšanos ražot kokapstrādes iekārtu pilnu klāstu koksnes pārstrādei no apaļkokiem līdz gataviem izstrādājumiem.

MB200 SlabMizer konstrukcijas īpatnības
•    Apstrādājamā materiāla maksimālais platums ir 1420 mm, bet maksimālais biezums ir 203 mm
•    Materiāla garums ir 3962 mm vai lielāks, izmantojot galda modulāro pagarinājumu 1520 mm
•    Griezējgalvas virziena piedziņas vadība ar regulējamu padeves ātrumu vai manuālo padevi
•    Griezējgalva ar pieciem cietkausējuma četrpusīgiem nažiem ar piedziņu no dzinēja 0,18 kW, ar ātrumu 3950 apgr./min.
•    Orbitālais slīpēšanas uzgalis gludapstrādei
•    Tiek ražota Polijas rūpnīcā

Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar vietējo Wood-Mizer pārstāvi.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.