Jaunumi

Wood-Mizer interneta veikals gaida jūsu pasūtījumus!

Thursday, February 25, 2021

Wood-Mizer interneta veikals gaida jūsu pasūtījumus!

Klientu ērtībai uzņēmums Wood-Mizer ir atvēris Eiropas interneta veikalu. Pircēji gūst labumu no interneta veikala apmeklējuma, veicot pirkumus ātrāk, vienkāršāk un ērtāk. Lūk, kā interneta veikals var padarīt jūsu iepirkšanos patīkamāku:

- pieejams 24/7. Veikals strādā 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā;
- plaša preču izvēle, sākot ar rezerves daļām, aksesuāriem un sīkrīkiem un beidzot ar kokapstrādes iekārtām. Veikala tiešsaistes piedāvājums tiek pastāvīgi papildināts!
- droša un vienkārša norēķināšanās par pirkumiem ar bankas pārskaitījumu vai kredītkarti (PayPal);
- saudzīga un ātra piegāde no Wood-Mizer Eiropas noliktavas, ko veic uzticami ekspeditori (UPS, FedEx, Raben).

Sākt iepirkties Wood-Mizer Eiropas interneta veikalā ir ļoti vienkārši! Pēc tīmekļa vietnes https://woodmizer.eu atvēršanas izvēlieties kādu no piedāvājumā esošajiem izstrādājumiem un jums tiks piedāvāts, vai nu ieiet sistēmā vai izveidot kontu. Jūs varat iepirkties arī kā viesis bez reģistrēšanās, taču, ja jūs plānojat izmantot šo pakalpojumu, ir vērts izveidot kontu un gūt labumu no dažādām reklāmas akcijām, izpārdošanām vai ekskluzīviem piedāvājumiem. Pievienojiet grozam izvēlētās preces, pārbaudiet preču sarakstu, lai pārliecinātos, ka neko neesat aizmirsis, un noformējiet pasūtījumu. Ievadiet piegādes adresi un izvēlieties visērtāko apmaksas veidu. Pievienojiet un apstipriniet savu unikālo PVN maksātāja numuru, ja esat uzņēmuma īpašnieks, lai mēs jūsu pasūtījumiem neuzrēķinātu PVN. Lieliski! Jūsu pasūtījums jau ir ceļā uz jūsu adresi.Šobrīd piedāvāto Wood-Mizer izstrādājumu klāsts ietver:

•    mazo lentzāģmašīnu LX50 - vislabāko zāģēšanas iekārtu iesācējiem, amatniekiem un maziem uzņēmumiem;
•    malu apzāģēšanas mašīnu ar diviem zāģiem EG100 - cenas ziņā pieejamu risinājumu kokzāģēšanas uzņēmumiem, kuri vēlas palielināt savu ražīgumu;
•    gludēvelēšanas - biezumēvelēšanas mašīnas (MP160, MP180, MP200) – ideālas iekārtas koka sagatavju ēvelēšanai;
•    rezerves daļas zāģēšanas iekārtas uzturēšanai labā stāvoklī, piemēram, peldošās siksnas, vadrullīšus ar gultņiem, piedziņas siksnas, gaisa filtrus, eļļas filtrus, degvielas filtrus, aizdedzes sveces utt.;
•    griezējinstrumentu WM TOOLS:ripzāģus, ēvelnažus, frēzēšanas galvas, slīpripas CBN utt.;
•    palīgierīces lentzāģmašīnām: statņa sekcijas, ķekšus, iekraušanas rampas, ķīļus baļķiem utt.;
•    apģērbus un dāvanas – efektīgus un ērtus firmas izstrādājumus Wood-Mizer faniem.Wood-Mizer cer nostiprināt sadarbību ar saviem klientiem, piedāvājot ātru un ērtu iepirkšanos internetā.


Start shopping in Wood-Mizer E-store
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.