Jaunumi

Uzņēmuma Wood-Mizer sauklis „From Forest to Final Form” – „No meža līdz gatavai produkcijai” iegūst jaunu nozīmi

Wednesday, February 17, 2021

Uzņēmuma Wood-Mizer sauklis „From Forest to Final Form” – „No meža līdz gatavai produkcijai” iegūst jaunu nozīmi

Daudzas idejas ir saistītas ar vārdu „koks”, piemēram, neliela kotedža, kas izgatavota no priedes baļķiem, skaists ozolkoka mēbeļu komplekts ēdamistabai vai ideāli līdzens klājums no lapegles iekšpagalmā. Pateicoties šim ekoloģiski tīrajam materiālam, dzīve miljoniem cilvēku visā pasaulē kļūst labāka. Lai izgatavotu visus šos skaistos koka izstrādājumus, ir nepieciešama aizrautība, idejas un amatnieku darbs. Jā, un neaizmirsīsim par mašīnām un instrumentiem koksnes apstrādei „no meža līdz gatavai produkcijai” – par Wood-Mizer kokapstrādes iekārtām.

Ir pagājuši vairāk nekā 30 gadi, kopš amerikāņu uzņēmums Wood-Mizer uzcēla savu Eiropas rūpnīcu Polijā un sāka šeit ražot augstākās kvalitātes kokapstrādes rūpniecības iekārtas. Uzņēmums gadu gaitā ir ievērojami audzis, ienācis pasaules tirgos, ieguldījis līdzekļus jaunās ražošanas jaudās un palīdzējis tūkstošiem klientu sasniegt savus mērķus koksnes apstrādes jomā. Tieši unikālie tehniskie risinājumi palīdzēja radīt Wood-Mizer saimi – darbinieku, inženieru, profesionāļu un klientu brīnišķīgu komandu, kurus apvieno viena aizraušanās – tiekšanās pēc koksnes izstrādājumu izcilības.Šodien Wood-Mizer pārdod lentzāģus un kokapstrādes aprīkojumu vairāk nekā 100 pasaules valstīs, piedāvājot pārvietojamas un stacionāras zāģēšanas iekārtas, horizontālās un vertikālās lentzāģmašīnas, taras līnijas tievkoku pārstrādei, malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas, dalīšanas mašīnas, lentzāģus un asināšanas ierīces. Šis aprīkojums ir lieliska izvēle darbam ar koku praktiski jebkādos apstākļos, sākot no hobiju entuziastiem garāžās līdz mazu uzņēmumu darbnīcām un lieliem rūpniecības uzņēmumiem.

Wood-Mizer nesen paplašināja savu piedāvājumu, papildinot to ar frēzēšanas un ēvelēšanas iekārtām. Jaunās kokapstrādes iekārtas ietver modeļus MP160, MP180, MP200, MP220, MP260, MP360 un MP365. Ar šīm kompaktajām un universālajām iekārtām sauklis „No meža līdz gatavai produkcijai” iegūst jaunu nozīmi, jo uzņēmuma klienti tagad var izgatavot gatavus koka izstrādājumus vienkāršā un ienesīgā veidā. Produkcija var būt daudzveidīga: dēļi, grīdas segumi, logi, kāpnes, margas, cokoli, pakāpieni, durvju rāmji, sliekšņi, gleznu rāmji un citi dekoratīvi elementi. Ar Wood-Mizer kokapstrādes iekārtām no koksnes var izgatavot jebkuru projektu!Pēc tam, kad 2017. gadā no zviedru ražotāja Moretens tika iegādāts intelektuālais īpašums uz ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu, tika izlemts, izmantojot vērtīgo pieredzi, sākt šīs produkcijas ražošanu Wood-Mizer Polijas rūpnīcā. Kopš 2020. gada sākuma Wood-Mizer ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtas tiek ražotas uzņēmuma Polijas rūpnīcā, kurai ir pasaules līmeņa reputācija augstas kvalitātes zāģēšanas un kokapstrādes iekārtu ražošanā.

Visus ražošanas procesus veic augsti kvalificēti un pieredzējuši darbinieki. Inženieri - konstruktori pastāvīgi pilnveido tehnoloģijas, inženieri - tehnologi kontrolē visas darbības ražošanas cehos, un katra iekārta tiek rūpīgi pārbaudīta pēdējā posmā.

Wood-Mizer ēvelēšanas iekārtu jaunās sērijas galvenā ideja ir izveidot funkcionālu produktu ar kompaktiem izmēriem, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus.Wood-Mizer ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtām ir kopīgas īpašības:

•    Daudzveidīgās nažu galvas (augšējā, apakšējā, labā, kreisā) ļauj iegūt vēlamo sagataves formu, veicot tikai vienu gājienu caur iekārtu.
•    Katrai griezējgalvai elektromotori tiek ieslēgti atsevišķi, lai samazinātu enerģijas patēriņu un troksni.
•    Katra griezējgalva ir aprīkota ar viegli nomaināmiem nažiem.
•    Izturīgais padeves galds no nerūsējošā tērauda nodrošina precīzu apstrādi un darba komfortu.
•    Čuguna statnis izceļas ar augstu izturību, noturību pret deformācijām, nodilumu un izstiepšanos.
•    Sagataves nepieciešamā biezuma noregulēšana tiek veikta, izmantojot ātrās piekļuves rokturi.
•    Visas vadības funkcijas ir pieejamas no ērtas operatora pults.
•    Griešanas procesā radušās zāģskaidas un skaidas tiek novirzītas uz speciālām atverēm, kas ir paredzētas savienošanai ar aspirācijas sistēmu, lai uzturētu darba zonu tīru.
•    Iekārta tērauda korpuss aizsargā elektromotorus (atsevišķs motors katrai griezējgalvai), padeves rullīšus un iestatīšanas mehānismu.
•    Iekārtas ir vieglas un kompaktas, tāpēc tās var pārvietot pa darbnīcu ar nelielu piepūli.


Ēvelēšanas un frēzēšanas mašīnas tiek piegādātas ar Wood-Mizer TOOLS zīmola griezējinstrumentu plašu klāstu, kas ir izgatavoti no kvalitatīva Eiropas tērauda un cietiem sakausējumiem. To vidū ir HSS griešanas naži, HM naži ar cietkausējuma uzlikām, Tri Metal HSS divpusīgie naži, HSS profila naži, speciālas griezējgalvas ar nomaināmiem HM profila nažiem, HM lodētu frēžu ar cietkausējuma uzlikām komplekti, 2/3/4 nažu frēzēšanas galvas, un pēc pasūtījuma Wood-Mizer var izstrādāt nažus ar individuālu profilu vai sānu frēzēšanas galvas. Instrumentus var pasūtīt tiešsaistē vai pie Wood-Mizer vietējā pārstāvja. Uzņēmums nodrošina arī tehnisko atbalstu un servisa apkalpošanu, kā arī sniedz divu gadu garantiju katrai kokapstrādes iekārtai. YouTube ir pieejami video apmācību materiāli, klientu intervijas, ceļveži un praktiski padomi, kurus var atrast, izmantojot atslēgvārdus „Wood-Mizer planers moulders”.Ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu līnijas palaišana pierāda, ka Wood-Mizer turpina attīstīt jaunus tehnoloģiskos risinājumus un iedvesmo savus klientus strādāt pie aizvien interesantākiem, radošākiem un ienesīgākiem koksnes projektiem.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.