Jaunumi

Thursday, June 3, 2021

Produktivitātes palielināšana: Kokzāģēšanas līnija uz iekārtas Wood-Mizer LT70 HEAVY-DUTY bāzes

Wood-Mizer ielūdz uz jaunu tiešsaistes prezentāciju, kas ir veltīta vienai no visjaudīgākajām Wood-Mizer zāģēšanas iekārtām – LT70 HEAVY-DUTY, kas darbojas tandēmā ar malu apzāģēšanas iekārtu EG300, iekraušanas rampu un šķirošanas galdu. Tiešsaistes prezentācija ir ieplānota 2021. gada 10. jūnijā, un tā būs pieejama arī vietnē YouTube.Vai jūs kādreiz esat redzējušu zāģēšanas iekārtu LT70 darbībā? Protams! Tā ir viena no pazīstamākajām Wood-Mizer mašīnām ar lielu un izturīgu zāģa galvu, kas spēj precīzi sazāģēt ar lielu ātrumu. Bet, vai jūs to kādreiz esat redzējuši to ar PASTIPRINĀTU konfigurāciju līnijā kopā ar citām iekārtām? Ja nē, tagad ir īstais laiks to apskatīt.

Wood-Mizer tiešsaistes prezentācijas „Produktivitātes palielināšana” tiešraidē demonstrēs jaudīgo lentzāģmašīnu LT70 HEAVY-DUTY līnijā ar gareniskās apzāģēšanas ripzāģa iekārtu EG300, iekraušanas rampu un šķirošanas galdu. Jūs varat apskatīt šo moderno un efektīvo ražošanas līniju reālā laika režīmā.

Pieslēdzieties translācijai, kas paredzēta 2021. gada 10. jūnijā.
- Poļu valodā 10.00 (GMT + 2)
- Angļu valodā 13.00 (GMT + 2).
Šajā lapā https://www.woodmizer.lv/live varat pārbaudīt translāciju grafiku, iestatīt atgādinājumu un abonēt kanālu, lai jūs tiktu uzaicināts uz translācijām.

Prezentāciju vadīs rūpniecisko iekārtu pārdošanas nodaļas vadītājs Ādams Kubjaks, kas ir viens no Wood-Mizer galvenajiem inženieriem, viņš dalīsies zināšanās un pieredzē rūpniecisko kokzāģēšanas iekārtu jomā.Kokzāģēšanas līnija, kas tiks parādīta tiešraidē, sastāv no šādām iekārtām:
- Lentzāģmašīna LT70 HEAVY-DUTY
- Malu apzāģēšanas iekārta EG300
- Šķirošanas galds
- Piedziņas ķēdes transportieris ar garumu 2,7 m
- Rampa baļķu iekraušanai
- Tālvadības stacija LT70

Šīs līnijas pamatā ir lentzāģmašīna LT70 HEAVY-DUTY, kas ir kombinācija no divu, sevi labi pierādījušu Wood-Mizer iekārtu elementiem: platā zāģa galva no iekārtas LT70 un vadošais rūpnieciskais statnis no iekārtas WM4000. Apvienojot šīs komponentes, Wood-Mizer ir izveidojis iespaidīgi efektīvu un ātru zāģēšanas iekārtu, vienlaikus saglabājot tās zemās uzturēšanas izmaksas un ērto lietošanu.

Zāģēšanas iekārta LT70 HEAVY-DUTY – risinājums lieliem kokzāģēšanas uzņēmumiem. Tā ir aprīkota ar masīvu galvu, kas var precīzi sazāģēt baļķus ar diametru līdz 95 cm, un tai ir automātiska dēļu biezuma regulēšana, griešanas platuma elektriskā iestatīšana, asmeņu automātiskā eļļošana, mizas noņēmējs un lāzera tēmeklis. Operators iekārtu vada attālināti no vadības paneļa, kas atrodas apskatei visērtākajā vietā.
Lielais un izturīgais statnis HEAVY-DUTY ir aprīkots ar hidraulisko sistēmu Super Hydraulics ātrai manipulēšanai ar lieliem baļķiem. Tas ir, statnis ir aprīkots ar izturīgu, divu stieņu baļķu piespiedēju, absorbējošu veltni, īsu transportiera lenti, diviem divcilindru piedziņas domkratiem, baļķu divvirzienu ķēdes apgriezēju un trim dubultiem vertikālajiem sānu balstiem. Šo konfigurāciju var papildināt ar statņa papildu sekcijām, baļķu iekraušanas platformu, šķirošanas galdu vai statņa paceltām kājām labākai integrācijai esošajās kokzāģēšanas līnijās.Wood-Mizer inženieru komanda izstrādāja šo ražošanas līniju pēc pasūtījuma. Šī komanda specializējas dažādu zāģēšanas sistēmu projektēšanā klientiem, kuri meklē veidus, kā samazināt uzstādīšanas, ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas, vienlaikus saražojot vairāk zāģmateriālu un mazāk atkritumu, tādējādi samazinot nepieciešamību pēc darbaspēka.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.