Jaunumi

Palisandra sazāģēšana ar Wood-Mizer LT20 iekārtu Indonēzijā

Wednesday, June 29, 2022

Palisandra sazāģēšana ar Wood-Mizer LT20 iekārtu Indonēzijā

Indonēzijas uzņēmums zāģē eksotiskas koksnes šķirnes un palielina eksportu uz Ķīnu un Japānu. Uzņēmumā strādā 150 cilvēki, un tā peļņa būtiski palielinājās, pateicoties iekārtai Wood-Mizer LT20.

„Mans tēvs dibināja šo uzņēmumu 1991. gadā. Es to pārņēmu tikai pirms dažiem gadiem,” stāsta Kenedija kungs, uzņēmuma īpašnieks. Viņa uzņēmums savulaik nodarbojās ar rotangpalmas apstrādi, bet vēlāk pievērsās Indonēzijas palisandram (Rosewood) un akācijas koksnei — divām eksotiskām cietkoksnēm, kuras ir ļoti grūti sazāģēt. „Mums ir jāmaina divi vai trīs asmeņi dienā,” stāsta Kenedijs.Darbs virzās, pateicoties zāģēšanas iekārtai Wood-Mizer LT20 ar šauru zāģlenti. Kenedijs skaidro: „Wood-Mizer priekšrocība: griezums ir precīzs, un asmens ir plāns. Tas ļauj maksimāli efektīvi izmantot koksni. Mēs cenšamies samazināt atkritumu daudzumu. Ar Wood-Mizer mēs ražojam 3,3 cm biezus dēļus, kas ļauj samazināt atkritumu daudzumu apmēram uz pusi, salīdzinot, piemēram, ar parasto motorzāģi.”Wood-Mizer LT20 ir universāla zāģēšanas iekārta, kas sazāģē baļķus ar diametru līdz 80 cm un garumu 4,8–8,4 m. Kenedija mazajam uzņēmumam iekārta LT20 izrādījās pieejams risinājums. Baļķi zāģēšanas iekārtā tiek iekrauti manuāli. Kenedijs izvēlējās šo Wood-Mizer iekārtu zāģēšanas precizitātes dēļ, jo, strādājot ar dārgu koksni, ir svarīga tieši precizitāte.
„Mēs saņemam baļķus un no sākuma sašķirojam tos,” stāsta Kenedijs. „Pēc šķirošanas posma nosūtām baļķus uz zāģēšanas iekārtu, pēc tam dēļi tiek ēvelēti, lai zāģmateriāli kļūtu gludi, tie tiek profilēti. Pēc tam produkciju sakraujam uz paletes un sagatavojam eksportam.”
Ķīnas un Japānas mēbeļu ražotāji novērtē Kenedija produkciju viņa garantētās precizitātes un griezuma kvalitātes dēļ.

„Īpašu baudījumu var gūt, vērojot, kā tiek zāģēts baļķis ar ļoti skaistu koksnes rakstu,” saka Kenedijs. „Un, ja jums patīk tas, ko darāt, tas padara jūs laimīgu.”

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.