Jaunumi

Meža Dienas, Meža dabas parkā, Tērvetē, 2022. gada 26.-28. maijā

Thursday, May 5, 2022

Meža Dienas, Meža dabas parkā, Tērvetē, 2022. gada 26.-28. maijā

Kompānija Wood-Mizer aicina uz Tērvetes dabas parku, kur 26.-28. maijā notiks „Meža dienas Latvijā“. Šī ir apbrīnojama izstāde, kur var dzīvajā redzēt daudzus mežizstrādes procesus. Demonstrācijas laukumos speciālisti rādīs, kā pareizi un racionāli izmantot meža bagātību, sākot ar sēklu un stādu stādīšanas un beidzot ar koka mājas būvēšanu. Organizatori šajā pasākumā gaida ne tikai skolēnus un studentus, bet arī visus, kam ir interesanti vairāk uzzināt par mūsdienu kokapstrādes tehnoloģijām.

Firma Oberts Tērvetē demonstrēs lentzāģi LT15CLASSIC- nelielu lentzāģi par ļoti pieejamu cenu, kuru ar panākumiem iespējams izmantot nelielā kokapstrādes uzņēmumā vai lauku sētā. Kaut arī lentzāģis tiks demonstrēts stacionārā versijā ar elektromotoru, firma Wood-Mizer piedāvā šo modeli arī mobīlā versijā ar riteņiem, lai to varētu izmantot kā pārvietojamo lentzāģi.

Tā kā Wood-Mizer zāģlentai ir nedaudz vairāk par 1 mm biezums, tas veic baļķī plānu izzāģējumu, veidojot tikai nedaudz skaidu. Rezultātā no katra baļķa sanāk vairāk dēļu un mazāk skaidu, salīdzinot, piemēram, ar ripzāģi.Brauciet uz Tērvetes dabas parku. „Meža dienas“ notiks 26.-28. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00. GPS koordinātes: 56°29'07.9"N 23°22'11.8"E


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.