Jaunumi

Meža Dienas, Meža dabas parkā, Tērvetē, 2019. gada 24.-25. maijā

Tuesday, May 14, 2019

Meža Dienas, Meža dabas parkā, Tērvetē, 2019. gada 24.-25. maijā

Kompānija Wood-Mizer aicina uz Tērvetes dabas parku, kur 24.-25. maijā notiks „Meža dienas Latvijā“. Šī ir apbrīnojama izstāde, kur var dzīvajā redzēt daudzus mežizstrādes procesus. 80 demonstrācijas laukumos speciālisti rādīs, kā pareizi un racionāli izmantot meža bagātību, sākot ar sēklu un stādu stādīšanas un beidzot ar koka mājas būvēšanu. Organizatori šajā pasākumā gaida ne tikai skolēnus un studentus, bet arī visus, kam ir interesanti vairāk uzzināt par mūsdienu kokapstrādes tehnoloģijām.

Vienā no laukumiem Wood-Mizer parādīs zāģēšanas mašīnu uz riteņiem, kas iebrauc tieši mežā, tai nav vajadzīgs ne fundaments, ne elektrība, jo tā darbojas ar dīzeļmotoru. Ar šo mašīnu operators viens pats var uzkraut līdz 6 m garu smagu baļķi, pagriezt šo baļķi, pareizi novietot to uz statnes un sazāģēt vajadzīga biezuma dēļos.

Tā kā Wood-Mizer lentzāģim ir nedaudz vairāk par 1 mm biezums, tas veic baļķī plānu izzāģējumu, veidojot tikai nedaudz skaidu. Rezultātā no katra baļķa sanāk vairāk dēļu un mazāk skaidu, salīdzinot, piemēram, ar ripzāģi.

Vēl viens pārvadāmā gatera ieguvums ir tas, ka no meža tiek izvesti nevis baļķi, bet uzreiz gatavie dēļi. Tas nozīmē, ka kravas automašīnā ielien vairāk gatava materiāla, automašīnām ir jāveic mazāk reisu, bet degvielas patēriņš, apkārtējās vides piesārņošana un transporta izmaksas samazinās.  

Pašlaik Latvijā veiksmīgi attīstās pārvadāmā gatera pakalpojumi, kad mašīnas īpašnieks velc gateri tauvā līdz darbu vietai un sazāģē pasūtītāja baļķus. Lentgateris Wood-Mizer LT70 šādam biznesam ir optimālā mašīna, un „Meža dienās“ tā tiek piedāvāta par speciālo cenu 40 676 eiro.

Brauciet uz Tērvetes dabas parku. „Meža dienas“ notiks 24.-25. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00. GPS koordinātes: 56°29'07.9"N 23°22'11.8"E


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.