Jaunumi

Kombinētā iekārta Wood-Mizer BMST50 zāģlenšu asināšanai un iestatīšanai

Wednesday, March 8, 2023

Kombinētā iekārta Wood-Mizer BMST50 zāģlenšu asināšanai un iestatīšanai

Apvienojot divas darbības vienā iekārtā, Wood-Mizer piedāvāja pārdomātu risinājumu zāģētājiem, kuri vēlas paši sagatavot zāģlentes. BMST50 ir kombinēta ierīce, kas efektīvi un izdevīgi uzasina un iestata asmeņus. Turklāt šī ierīce darbnīcā aizņem maz vietas, jo tai ir nepieciešams tikai galds vai sols.

Asināšanas un iestatīšanas iekārta BMST50 ir divi vienā. Tā ir paredzēta asmeņu apkopes abu uzdevumu veikšanai, tāpēc to bieži dēvē par Sharp'n'Set. Tas ir lielisks risinājums mazākām kokzāģētavām, jo tās var pašas apkopt zāģlentes ar zemām izmaksām. Šajā gadījumā nav jāiegādājas divas atsevišķas mašīnas – viena asināšanai un otra asmeņu iestatīšanai, kas ir īpaši svarīgi, ja darbnīcā ir ierobežota vieta.Wood-Mizer BMST50 asmeņu asināšanas un iestatīšanas iekārta ir ērti lietojama, manuāli vadāma ierīce, kas samazina zāģa asmens sagatavošanas izmaksas. Lietotājs kontrolē mašīnu ar divām svirām – vienu, lai pārvietotu asmeni uz priekšu, un otru, lai asinātu vai iestatītu zobus. Ierīces pārslēgšana no vienas darbības uz otru ir ātra un vienkārša. Iekārta BMST50 ir savietojama ar 32 mm platām zāģlentēm un derēs lielākajai daļai Wood-Mizer lenšu un zobu profiliem.

BMST50 standarta komplektācijā ir aprīkots ar zāģa balstiem, kas asināšanas laikā notur asmeni, un operators var regulēt spiedienu uz asmeni, kā arī attālumu no slīpripas līdz asmenim. Turklāt ir viegli regulējami zobu indeksācijas tumbleri asināšanas precīzai noregulēšanai, regulējams pozicionēšanas rokturis dažādiem asmeņu platumiem un zobu iestatīšanas punkta regulēšana. Iekārta BMST50 tiek piegādāta ar kalibrēšanas ierīci, ar kuru var pārbaudīt zobu iestatījuma atkārtojamību un precizitāti.

Sharp'n'Set ierīce ir jānovieto uz stabilas un līdzenas virsmas, piemēram, galda, sola vai darbvirsmas. Pateicoties ierīces kompaktajiem izmēriem 50 cm x 50 cm, to var novietot gandrīz jebkurā darbnīcas stūrī. Ierīci darbina 12V līdzstrāvas motors ar iespēju mainīt uz 230V maiņstrāvas barošanas bloku.Ierīce BMST50 izmanto CBN slīpripu, kas ir paredzēta zāģlenšu ātrai un efektīvai asināšanai. CBN slīpripas virsma ir veidota no īpaši abrazīva materiāla, kas efektīvi asina, ātri nenodilst un nepārkarst. Ierīce BMST50 izmanto 127 mm (5 collas) platu CBN disku, kura darbībai ir nepieciešama slīpēšanas eļļa. Lai asmeņu asināšana būtu pēc iespējas efektīvāka, CBN slīpripas ir pieejamas vairākos profilos: asinātājam ir jāizmanto CBN disks ar tādu profilu, kas atbilst zāģlentes zobu profilam.
 
Lai nodrošinātu asmens vislabāko sniegumu, zobiem ir jābūt pareizi uzasinātiem un iestatītiem. Līdz ar katru asināšanas reizi zobu iestatījums samazinās, un tas ir jāizlabo. Zobu iestatīšanas laikā ir jāievēro shēma “kreisais-labais-taisnais”: pa kreisi un pa labi iestatītie zobi ir paredzēti koksnes zāģēšanai, bet taisnie – zāģskaidu izņemšanai no griezuma. Cietās koksnes zāģēšanai zobi tiek iestatīti uz mazāku vērtību, bet mīkstajai koksnei – uz lielāku.
Wood-Mizer nodrošina iekārtai BMST50 1 gada garantiju un pilnu tehnisko atbalstu šajā periodā, kā arī pēc tam. Ierīce ir gatava lietošanai uzreiz pēc izpakošanas.

Lai iegūtu papildinformāciju par zāģlenšu asināšanas un iestatīšanas aprīkojumu, apmeklējiet Wood-Mizer oficiālo vietni vai sazinieties ar vietējo Wood-Mizer pārstāvi.

***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.