Jaunumi

Kā uzbūvēt burvju kamanas Ziemassvētku vecītim

Wednesday, December 21, 2022

Kā uzbūvēt burvju kamanas Ziemassvētku vecītim

Ieskats: bija vajadzīgs kreativitātes pieplūdums, Wood-Mizer mobilā zāģēšanas iekārta, papeles koksne un nedaudz maģijas. 😊 Apvienojot savas kokapstrādes speciālista un Wood-Mizer iekārtu operatora prasmes, Gregam Turkam (Gregg Turk) izdevās izgatavot pārsteidzošas, jaunas koka kamanas Ziemassvētku vecītim.

Gregs Turks jau ilgus gadus nodarbojas ar izsmalcinātu mēbeļu ražošanu un kokgriezumiem, šim mērķim viņš zāģēja koksni ar savu Wood-Mizer iekārtu. Kad Gregs aizgāja pensijā, viņš nolēma izmēģināt spēkus jaunā lomā un kļūt par Ziemassvētku vecīti, taču viņa priekšnesumos bija viena aizķeršanās. Redzot Gregu Ziemassvētku vecīša tēlā, bērni nemitīgi jautāja: „Vecīt, kur ir tavas kamanas?” Gregs nolēma, ka ir pienācis laiks uzbūvēt Ziemassvētku vecītim īstas kamanas.
Protams, tas neiztika bez maģijas, jo kamanām pietika ar koksni no vienas vienīgas papeles. Gregs pats veica visus darbus ar koksni un pasūtīja tikai zvaniņus, polsterējumu un elektroinstalācijas sistēmu, kuras projektēšanā viņš piedalījās.
Lai gan kamanas no ārpuses var izskatīties vecmodīgas, informācijas panelis ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai Ziemassvētku vecīša darbu nedaudz atvieglotu. Tagad viņam ir GPS sistēma, dators, lai varētu apskatīt “Labo bērnu sarakstu” un attēlus no kosmosa, slēdzis fiksācijas piespiedēju aktivizēšanai, kas palīdz noturēt ragavas uz jumtiem, un pat pacelšanās skaņas simulācija ar rēcošiem skaļruņiem un miglu!Tiklīdz Gregs sāka gatavot kamanas, ar viņu nekavējoties sazinājās divu kaimiņu pilsētu pārstāvji un piedāvāja viņam kļūt par Ziemassvētku vecīti šo pilsētu Ziemassvētku pasākumos. Gregs satraucās. Lai gan līdz decembrim bija palikuši vien daži mēneši, Gregs bija apņēmības pilns kamanas pabeigt laikā. Viņš strādāja no astoņām līdz desmit stundām dienā un pavadīja vakarus, projektējot detaļas, kuras viņš grasījās pievienot nākamajā montāžas posmā. Sazāģējot visu nepieciešamo papeles koksni ar savu pārnēsājamo hidraulisko zāģēšanas iekārtu Wood-Mizer LT40, Gregs pēc viņa paša aplēsēm ietaupīja vairāk nekā 4000 USD un galu galā izveidoja 4,3 m garas, 1,7 m platas un 2 m augstas kamanas.

Lieki piebilst, ka uz projekta beigām Gregs bija ļoti noguris, taču rezultāts bija tā vērts. Kad kamanas bija pabeigtas, Gregs un viņa sieva klusēdami sēdēja uz darbnīcas grīdas un skatījās uz šedevru savā priekšā.Gregs uzskata, ka Ziemassvētku vecīša kamanas ir kulminācija viņa vairāk nekā 35 gadus ilgajā darbā kokapstrādes jomā un labākais projekts, ko viņš jebkad ir uzņēmies. Viņa Wood-Mizer zāģēšanas iekārta ļāva apstrādāt kvalitatīvo materiālu vēlamā izmēra sagatavēs. Kā saka Gregs: „Galdnieka profesijas, Ziemassvētku vecīša tēla un Wood-Mizer zāģēšanas iekārtas operatora kombinācija nodrošina iespēju uzbūvēt jebko, ko vien varat iedomāties!”


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.