Jaunumi

Kā apkalpot lentzāģmašīnu

Wednesday, October 28, 2020

Kā apkalpot lentzāģmašīnu

Wood-Mizer iekārtu īpašnieki īpašu uzmanību pievērš zāģēšanas efektivitātei. Lai iekārta nebūtu dīkstāvē, bet strādātu maksimāli iespējamo laiku, ir jāveic regulāra tehniskā apkope, jānomaina izejmateriāli un nodilušās daļas. Šajā rakstā jūs atradīsiet ieteikumus par lentzāģmašīnas tehnisko apkopi.

1. Pārbaudiet galvas padeves ķēžu stāvokli virzienā uz priekšu/aizmuguri un uz augšu/apakšu:

• notīriet ķēdes no pielipušajām skaidām un netīrumiem,

• pārbaudiet nostiepumu un, ja nepieciešams, noregulējiet to,

• neaizmirstiet ieeļļot attiecīgās detaļas,

• ja pamanījāt bojātu posmu, nekavējoties nomainiet šo elementu vai visu ķēdi pret jaunu.2. Noregulējiet zāģa rullīšus:

• pārbaudiet zāģa rullīšu stāvokli; atkarībā no iekārtas modeļa rullīšiem ir jāveido zāģa plātnes izliekums uz leju par 4–6 mm (skatiet Lietotāja rokasgrāmatu, nodaļu: Regulēšana),

• izmantojot asmens izlīdzināšanas mērierīci (komplektā ar zāģēšanas iekārtu), pārbaudiet un noregulējiet zāģa stāvokli attiecībā pret statni,

• pārbaudiet zāģa rullīšu stāvokli, apciļņa nodilumu, rievu dziļumu un gultņu stāvokli,

• ja pamanāt skrāpējumus uz rullīšu virsmas vai ja rullīšiem ir neregulāra forma, nomainiet tos pret jauniem.3. Pārbaudiet skriemeļu siksnu stāvokli un nostiepumu. Ja nepieciešams, noregulējiet siksnu nostiepumu vai nomainiet tās pret jaunām.

4. Augšējam stienim gar statni, pa kuru virzās zāģgalva, ir jābūt tīrā stāvoklī. Lai to izdarītu, uzmanīgi apskatiet plātni ar filca pārklājumu un fluorplasta skrāpjus, kas noņem zāģu skaidas un atrodas vietā, kur zāģgalvas masts tiek piestiprināts pie statņa. Filcam ir jābūt ieziestam ar eļļu, bet skrāpjiem cieši jāpiegulst pie statņa augšējās vadotnes.

5. Regulāri pārbaudiet eļļas līmeni un filtra stāvokli hidrauliskajā sistēmā. Wood-Mizer iesaka nomainīt filtru ik pēc 600 iekārtas darbības stundām. Neaizmirstiet pārbaudīt plusa savienotāju un, ja nepieciešams, noregulējiet vai nomainiet to.

6. Ja jūsu iekārtas modelī tiek izmantotas baterijas, regulāri pārbaudiet to uzlādes līmeni, kā arī ģeneratora siksnas nostiepumu un stūra suku stāvokli līdzstrāvas dzinējos.

7. Regulāri ieeļļojiet un pārbaudiet cilindra slēdžu savienotāju stāvokli, kas kontrolē zāģgalvas kustību uz priekšu/atpakaļ/uz augšu/uz leju.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.