Jaunumi

Jauno kokapstrādes iekārtu Wood-Mizer LIVE demonstrācija tiešraidē

Friday, September 11, 2020

Jauno kokapstrādes iekārtu Wood-Mizer LIVE demonstrācija tiešraidē

Aicinām Jūs piedalīties Wood-Mizer LIVE interneta prezentācijās no 17. septembra līdz 8. oktobrim.

Katru nedēļu Wood-Mizer savā YouTube kanālā un Facebook raidīs Live video no rūpnīcas Wood-Mizer Polijā. Tiks prezentētas uzņēmuma jaunākās izstrādnes:

•    17. septembrī plkst 13.00 (GMT+2) - Wood-Mizer jaunās iekārtas prezentēs Romāns Frontčaks, konstruktoru biroja direktors
•    24. septembrī plkst 13.00 (GMT+2) - Jauno divu vārpstu daudzzāģu iekārtu MR200 prezentēs Adams Kubjaks, rūpniecisko iekārtu pārdošanas nodaļas vadītājs
•    1. oktobrī plkst. 13.00 (GMT+2) - Ēvelēšanas, gludēvelēšanas, biezumēvelēšanas iekārtas un citas mašīnas prezentēs Mareks Lomako, mārketinga nodaļas speciālists
•    8. oktobrī plkst. 13.00 (GMT+2) – Pusrūpniecisko kokzāģēšanas iekārtu LT70HEAVYDUTY ar šķirošanas galdu baļķiem un dēļiem prezentēs Adams Kubjaks, rūpniecisko iekārtu pārdošanas nodaļas vadītājs

Wood-Mizer LIVE translācijas YouTube kanālā un Facebook sastāvēs no trīs daļām:

1. Iekārtu prezentācija
2. Iekārtu demonstrācija darbībā
3. Jautājumi un atbildes

Lūdzu, pieslēdzieties tiešsaistes translācijai, lai mūsu speciālisti varētu atbildēt uz jūsu jautājumiem tiešsaistē. Ja jūs nevarēsiet piedalīties translācijā, vēlāk mēs jums atsūtīsim saiti uz ierakstu, lai jūsu varētu to noskatīties sev ērtā laikā.

Pirmā tiešsaistes prezentācija ir ieplānota 17. septembrī plkst. 13.00 (GMT+2). To vadīs, Wood-Mizer konstruktoru biroja direktors, Romāna Frontčaka kungs. Viņš prezentēs tālāk norādītās iekārtas, ko uzņēmums Wood-Mizer izstrādāja un laida klajā tirgū 2020. gadā:

•    LT15MOBILE – jaunā pārvietojamā iekārta sērijā LT15 JAUNUMS
•    LT40WIDE – sērijas LT40 jauns modelis, kas var sazāģēt platus dēļus JAUNUMS
•    LX250 – divsliežu zāģēšanas iekārtas jauns modelis ļoti platu dēļu zāģēšanai JAUNUMS
•    MB200 SlabMizer – ierīce koksnes masīva šķērseniskai ēvelēšanai un slīpēšanai ar disku JAUNUMS
•    HR250 – kompakta divzāģu horizontālā dalītājmašīna ar elektroniskiem lineāliem

IESTATIET ATGĀDINĀJUMU

Izmantojot zemāk norādīto saiti, pārejiet uz YouTube kanālu un iestatiet atgādinājumu par Wood-Mizer LIVE translāciju 17. septembrī plkst. 13.00 (GMT+2).


17. septembrī pulksten 13.00

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.