Jaunumi

Jauna koda marķēšanas metode un jauns „Wood-Mizer” zāģlentu iepakojuma dizains

Thursday, September 5, 2019

Jauna koda marķēšanas metode un jauns „Wood-Mizer” zāģlentu iepakojuma dizains

„Wood-Mizer” ražošanas procesā ir ieviesis jaunu zāģlentu marķēšanas sistēmu. Sākot ar 2019. gada 8. aprīli, visas zāģlentas , kas ražotas „Wood-Mizer” rūpnīcā Polijā, tiek marķētas ar jaunu modernu rūpniecisko lāzeru. „Wood-Mizer” zāģlentas  vairs netiek marķētas  ar gravēšanas metodi.

Jaunā lāzertehnoloģija paātrina marķēšanas procesu un ne tikai ir uzlabojusi zāģlentu ražošanas procesu, bet arī ļauj klientiem ērtāk noteikt zāģlentu specifikāciju. Zāģlentas  tiek marķētas ik pēc trim metriem. Jaunā marķēšanas sistēma tika pārbaudīta, un netika konstatēta nekāda ietekme uz zāģlentu kalpošanas laiku vai kvalitāti.

Jaunais zāģlentu kods ietver šādu informāciju:
• Ražotāja nosaukums (1)
• Zāģlentas tips (2)
• Platums un biezums (3)
• Zāģlentas profils (4)
• Rituļa sērijas numurs (5)

Papildus jaunajai marķēšanas sistēmai „Wood-Mizer” arī pārveidojuši zāģlentu  iepakojuma dizainu.


„DoubleHARD” zāģlentas  marķējums. Līdzīgu kodu izmanto „RazorTIP”, „BiMETAL” un „MaxFLEX” zāģlentām.


„SilverTIP” zāģlentas marķējums.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.