Jaunumi

Ir nodota ekspluatācijā jauna ražošanas un biroju ēka Wood-Mizer rūpnīcā Polijā

Tuesday, June 1, 2021

Ir nodota ekspluatācijā jauna ražošanas un biroju ēka Wood-Mizer rūpnīcā Polijā

Wood-Mizer Polijas rūpnīca uzsāka jauna ceha ar birojiem ekspluatāciju, kura būvniecība sākās 2020. gada jūlijā. Jaunā ēka ar 2600 m2 platību palielina rūpnīcas kopējo platību līdz iespaidīgiem izmēriem — 17000 m2. Jaunajā ēkā atrodas būvniecības un projektēšanas, izpētes un izstrādes, prototipu un instrumentu nodaļas, kā arī mārketinga komanda.

2021. gada 30. aprīlī Wood-Mizer rīkoja jaunā ceha atklāšanas ceremoniju, kurā pašreizējo ierobežojumu dēļ piedalījās tikai daži viesi, kas bija tieši iesaistīti būvniecības projektā.Pasākumā, kuru organizēja Wood-Mizer Industries prezidents Roberts Baginskis, apmeklētāji noskatījās īsfilmu par būvniecības procesu un dalījās savos iespaidos. Visi ceremonijas dalībnieki saņēma piemiņas dāvanas par pūlēm un centieniem projekta veiksmīgai pabeigšanai. Uzņēmums Wood-Mizer piešķīra īpašu balvu ģenerāluzņēmējam – uzņēmumam Budimex S.A. un arhitektūras un dizaina uzņēmumam „AiG Architekci S.C.”Pēc tam viesi devās ekskursijā pa jauno cehu un apskatīja ražošanas zonas un birojus, kas paredzēti inženieriem, dizaineriem un mārketinga komandai. Zāles forma un izmērs, tajā izmantotās jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgais interjera dizains atstāja lielu iespaidu. Jaunā ceha centrā ir liela darba zona prototipu un instrumentu nodaļai, kurā darbinieki izstrādās jaunākās Wood-Mizer zāģēšanas iekārtas un kokapstrādes mašīnas. Blakus vēl viena komandai no „Spectehnikas” nodaļas ir īpaša zona aprīkojuma modernizēšanai pēc īpašiem pasūtījumiem. Jaunajā ēkā biroji ir izvietoti divos stāvos: apakšējā stāvā atrodas mārketinga, pētniecības un izstrādes, kā arī instrumentu nodaļas, bet augšējā stāvā – celtniecības un tehniskās projektēšanas nodaļa. Birojos ir gaisa kondicionētāji; darbinieki var izmantot atsevišķas konferenču zāles un modernu virtuvi.  Ražošanas zona ir tieši savienota ar ģērbtuvi un vannas istabām ar dušām.
Uzņēmums Wood-Mizer ir pārliecināts, ka ar savām pašreizējām un nākotnes investīcijām tas veicina Kolo pilsētas – tā atrašanās vietas – attīstību, radot jaunas iespējas vietējiem iedzīvotājiem.

Paplašināšanās uzņēmumam Wood-Mizer ir solis uz priekšu arī pasaules tirgū. Tā ievērojami palielina ražošanas jaudu, kā arī izpētes un izstrādes apjomu, nostiprinot uzņēmuma Wood-Mizer reputāciju kā veiksmīgam pasaules līderim zāģēšanas un kokapstrādes jomā.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.