Jaunumi

Industriālā zāģēšanas iekārta Wood-Mizer WB2000 ar augstu veiktspēju

Thursday, September 1, 2022

Industriālā zāģēšanas iekārta Wood-Mizer WB2000 ar augstu veiktspēju

Skatieties Wood-Mizer LIVE reportāžu, kurā sniegta detalizēta informācija par industriālā lentzāģa WB2000 konstrukcijas iezīmēm. Šajā video prezentācijā rūpniecisko iekārtu nodaļas vadītājs Ādams Kubjaks skaidro, kā darbojas un nes peļņu iekārta WB2000, izmantojot 50 mm, 75 mm vai 100 mm lentzāģi, un nodrošina tādu veiktspēju, ko var salīdzināt ar platlentmašīnām.


Video ir subtitri. Lai iztulkotu subtitrus savā valodā, videoklipa apakšējā labajā stūrī uzklikšķiniet uz pogas „Iestatījumi” un atlasiet „Tulkot subtitrus”.

Augstas veiktspējas industriālā zāģēšanas iekārta Wood-Mizer WB2000 ir īpaši izstrādāta kokzāģētavām ar liela apjoma ražošanu. Kopš palaišanas tirgū iekārtas WB2000 ir uzstādītas un veiksmīgi darbojas sešos kontinentos, iekārtām tiek nodrošināts kvalitatīvs serviss no Wood-Mizer izplatītāju tīkla.

Iekārta WB2000, kas spēj zāģēt ar 50 mm, 75 mm vai 100 mm lentzāģiem, apvieno saražotās koksnes produkcijas lielāku apjomu, pateicoties šaura zāģējuma tehnoloģijai, ar augstas veiktspējas darbībām nepieciešamo izturību un uzticamību. Turklāt lentzāģus iekārtai WB2000 var sagatavot patstāvīgi, izmantojot ātru, precīzu un pieejamu CBN slīpripas tehnoloģiju, nevis paļauties uz trešās puses nodrošinātiem, dārgiem asināšanas pakalpojumiem.
Ar augstas veiktspējas funkcijām aprīkotajai iekārtai WB2000 ir jaudīgs 30 kW vai 37 kW elektromotors, izturīga konstrukcija, zemas ekspluatācijas izmaksas, reāllaika divu kameru video sistēma un izcili precīzs elektroniskais lineāls. Iekārta WB2000 spēj sazāģēt mīkstas, cietas un īpaši cietas tropu koksnes baļķus ar lielu diametru. Iekārtu WB2000 var izmantot kā autonomu zāģēšanas iekārtu baļķu zāģēšanai no sākuma līdz galam vai kā iebūvētu pirmās rindas mašīnu esošajā kokzāģēšanas līnijā, kā arī kā aprīkojumu nestandarta baļķu zāģēšanai vai individuālu pasūtījumu izpildei.
Rūpnieciskās zāģēšanas iekārtas Wood-Mizer WB2000 tehniskie parametri

• Zāģgalvas īpaši jaudīga konstrukcija ar četriem balstiem uz dubultām sliedēm
• Zāģēšana ar lentzāģi 50 mm, 75 mm vai 100 mm platumā
• Baļķa kravnesība 6 tonnas
• Zāģēšanas procesa tiešraide caur 2 kameru video sistēmu (pēc pasūtījuma ir iespējams pievienot vēl 2 kameras)

Paaugstinājumā uzstādītā vadības stacija ļauj vienam operatoram kontrolēt visas zāģēšanas un baļķu hidrauliskās manipulēšanas funkcijas, vienlaikus labi pārredzot zāģēšanas laukumu. HMI skārienekrāns parāda zāģgalvas iestatījumus, piemēram, dēļa un bruses izmērus, kā arī galvas pašreizējo augstumu, padevi un zāģa jaudu. Turklāt elektroniskais lineāls un kursorsviras nodrošina operatoram visu zāģēšanas un baļķu pārvietošanas funkciju precīzu vadību, kā arī hidraulikas ātruma kontroli. Hidrauliskās funkcijas ietver baļķu piespiedēju, vertikālos sānu balstus, divvirzienu ķēdes pagriešanas mehānismu un piedziņas rullīšus baļķu izvietošanai un bruses noņemšanai.Rūpnieciskā lentzāģēšanas iekārta Wood-Mizer WB2000 ir pieejama visā pasaulē. Lai pasūtītu, sazinieties ar Wood-Mizer vietējo pārstāvi. Papildinformāciju skatiet WB2000 lapu tiešsaistes katalogā.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.