Jaunumi

Drīz! Wood-Mizer sāks ražot jaunu LX sērijas lentgatera modeli

Wednesday, August 14, 2019

Drīz! Wood-Mizer sāks ražot jaunu LX sērijas lentgatera modeli

2019. gada vasaras beigās Wood-Mizer parādīs jaunu lentzāģmašīnu, kas kļūs par lētāko zāģēšanas iekārtu uzņēmuma vēsturē.

Šī mašīna ir ideāli piemērota tiem, kam ir jāsazāģē neliels skaits baļķu un jāiegūst teicamas kvalitātes zāģmateriāls.

Kvalitāte ir uzbūvēta, pamatojoties uz šaura zāģa ceļa tehnoloģiju un savus plusus pierādījušo LX divu sliežu konstrukciju, kas garantē zāģa stabilitāti un zāģēšanas precizitāti. Wood-Mizer šaurais zāģis ģenerē maz zāģskaidu, tāpēc no katra baļķa sanāk vairāk zāģmateriālu. Turklāt, salīdzinot ar pagātnes tradicionālajiem gateriem, jauna mašīna rāda mazāk trokšņu un patērē mazāk enerģijas, pat zāģējot cietas šķirnes.

Mašīna ir tik vienkārša vadībā, ka jebkurš jauns īpašnieks, saņemot iekārtu kastē un sekojot instrukcijai, varēs viegli salikt to un uzreiz sākt zāģēt.

Ja jūs esat fermeris, muižas īpašnieks, strādājat nelielā galdnieku darbnīcā vai mēbeļu cehā, ja jums vienkārši patīk strādāt ar koksni − šī Wood-Mizer mašīna atklās jums daudzas jaunas iespējas! Ar to jūs viegli pārvērsīsiet baļķus izcilā precīzu izmēru zāģmateriālā. Un mašīnas pievilcīga cena padarīs šo investīciju saprātīgu un ātri atmaksājamu.

Jauns LX sērijas gateris no Wood-Mizer – drīz pārdošanā! Parakstieties uz mūsu elektronisko biļetenu, lai nepalaistu garām svarīgas ziņas.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.