Jaunumi

Bezmaksas vebināri “Wood-Mizer Ēvelmašīnas" 2. un 4. decembrī 2020 gadā.

Monday, November 9, 2020

Bezmaksas vebināri “Wood-Mizer Ēvelmašīnas" 2. un 4. decembrī 2020 gadā.

Wood-Mizer aicina Jūs pieņemt dalību vebināros krievu valodā, kuri tiks veltīti tālākās apstrādes iekārtām mazajiem uzņēmumiem.

Ja Jūs interesē koksnes tālākā apstrāde, pievienojaties tiešraidei mūsu YouTube kanālā vai Facebook lapā, kur Wood-Mizer speciālists Mareks Lomako pastāstīs vairāk par ēvelēšanas, frēzēšanas, biezināšanas, ēvelēšanas un citām kokapstrādes mašīnām,

Tiešraides laikā Jūs varēsiet uzdot savus jautājumus izmantojot YouTube čatu vai Facebook komentārus. Lai uzstādītu atgādinājumu, lūdzu izmantojiet zemāk noradīto saiti. Vebināru ieraksti būs pieejami vēlāk, kurus varēsiet apskatīt izmantojot to pašu saiti.

2. decembrī 13:00 (pēc Rīgas laika) - skatieties tiešraidi

• Ēvelēšanas-biezināšanas mašīna МР160
• Daudzfunkcionālā ēvelēšmašīna МР180
• Divpusīgā garenfrēzmašīna МР200

4 decembrī 13:00 (pēc Rīgas laika) - skatieties tiešraidi

• Četrpusīgā frēzēvelmašīna МР260
• Četrpusīgā frēzēvelmašīna МР360
• Divpusīgā garenfrēzapmalošanas mašīna МР220 (JAUNUMS)

Wood-Mizer mašīnas tika izstrādātas Zviedrijā, pārbaudītas darbnīcās visā pasaulē. Tās atšķiras ar sev raksturīgo kompaktumu, pievilcīgajām cenām, kvalitāti un vairāku funkciju apvienojumu vienā mašīnā, kas ir īpaši svarīgi mazām darbnīcām un kokapstrādes cehiem. Vairāk par šīm mašīnām varat lasīt šeit.

Citus Wood-Mizer tiešraides ierakstus angļu valodā varat apskatīt - šeit.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.