Vēsture un raksti

Neliels kļavu sīrupa ražošanas cehs ģimenes fermā

Wednesday, August 28, 2019

Neliels kļavu sīrupa ražošanas cehs ģimenes fermā

Ar Wood-Mizer lentgatera LT40 palīdzību Herberts Baterfīlds izbūvēja savā ģimenes fermā Šarlotā, Mičiganas štatā, nelielu klēti no baltas priedes un oša. Šajā klētī Herberts organizēja kļavu sīrupa ražošanas cehu.

Kļavu sīrups ir unikālais produkts, ko gatavo pēc senas indiāņu receptes no īpašas kļavu sugas, kas aug Ziemeļamerikā, sulas.

Klēts izbūvei Herberts sazāģēja ar savu hidraulisko mašīnu LT40 aptuveni 2,8 m3 baltas priedes un oša un izgatavoja no šiem zāģmateriāliem apšuves dēļus, balststabus, sijas un kopnes.

“Bez Wood-Mizer mašīnas, proti, ja man būtu jāpērk šie zāģmateriāli, es nesāktu nodarboties ar šo projektu”, – saka Herberts.


Viņš izbūvēja 4,3 m x 6,1 m lielu klēti aptuveni sešu mēnešu laikā, izmantojot karkasa būvēšanas metodes.

“Man ļoti patīk šī klēts. Jebkurš, kurš to redz, uzreiz grib sev tādu pašu”, – saka Herberts. “Izskatās lieliski!”

Herberts aprēķināja, ka, zāģējot savu koksni, viņš ietaupīja 4000 dolāru. Visvairāk viņam palīdzēja hidrauliskā sistēma baļķu ielādēšanai un pozicionēšanai mašīnā.

“Šis tiešām ir darbs priekam”, – saka Herberts. Savā klētī Herberts organizēja nelielu cehu kļavu sīrupa ražošanai ģimenei un draugiem.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.

PARAKSTĪŠANĀS JAUNUMU SAŅEMŠANAI

Newsletter

Patika raksts? Abonējiet un nepalaidiet garām iespēju saņemt tādus rakstus un Wood-Mizer jaunumus. Sūtījumus saņemsiet reizi mēnesī.

Pieteikties