Vēsture un raksti

Jauns kokzāģēšanas uzņēmums Taizemē liek uzsvaru uz investīciju rentabilitāti

Wednesday, October 21, 2020

Jauns kokzāģēšanas uzņēmums Taizemē liek uzsvaru uz investīciju rentabilitāti

Biomasas ražošanas fabrika PSW Parawood, kas atrodas Amphoe Phon Phisai, Taizemē, paplašināja savu uzņēmējdarbību, iekļaujot tajā kokzāģēšanu. Īpašnieks saprata, ka, sazāģējot augstas kvalitātes eikaliptu un gumijkoku sagatavēm paletēm un mēbelēm, viņš iegūs arī koksnes atkritumus, kurus pēc tam varētu izmantot biomasas ražošanā. Iegādājoties labākas kvalitātes un lielākus baļķus, viņš varēs dažādot savu biznesu un atrast jaunus peļņas avotus.

Izskatījis iekārtu dažādus variantus, Ačavi Ponguana (Achawee Pong-uan) k-gs, uzņēmuma PSW Parawood īpašnieks, saprata, ka tradicionālās vertikālās zāģēšanas iekārtas un citas vietējā ražojuma mašīnas nenodrošina tādu kvalitātes līmeni un saražoto produkciju, ar kādu viņš rēķinājās.

Tāpēc viņš izlēma investēt līdzekļus Wood-Mizer iekārtu kompleksā, kas ietver taras līniju Smart Log Processing (SLP1), lentzāģmašīnas LT15 un LT20, kā arī iekārtas lentzāģu asināšanai un izlīdzināšanai.„Pateicoties Wood-Mizer iekārtām, zāģmateriālu virsmas kvalitāte un biezuma pielaide ir daudz labāka nekā citās kokzāģēšanas rūpnīcās mūsu rajonā. Wood-Mizer iekārtas ir labs risinājums kokzāģētavām Taizemē, jo šīs iekārtas palielina saražotās produkcijas apjomu, ražīgumu, turklāt darbam ar šīm iekārtam ir nepieciešams mazāk cilvēku.”

Rūpnīcā PSW Parawood tika uzstādīta kokzāģēšanas līnija SLP1, kas ražo taras dēlīšus. Šīs līnijas zāģēšanas iekārtas darbojas ar plāniem lentzāģiem, tāpēc palielinās gatavās produkcijas apjoms. Tikai divu minūšu laikā baļķis pilnībā tiek sazāģēts žāvēšanai gatavās paletēs. Darbam ar SLP līniju ir nepieciešami tikai pieci darbinieki, kā arī viens papildu darbinieks, kas laiku pa laikam izkrauj baļķus uz uzkrāšanas hidrauliskās rampas.

Ačavi Ponguana kungs ir pārliecināts, ka, pateicoties Wood-Mizer iekārtām, viņš ātri atgūs savas investīcijas, bet viņa uzņēmums kļūs ienesīgāks un veiksmīgāks ilgtermiņa perspektīvā.

Lentzāģmašīnas LT15 un LT20 izmanto, lai sazāģētu liela diametra baļķus, kuri nav piemēroti taras līnijai SLP, ar kuru galvenokārt pārstrādā tievkokus. Iekārta LT20 ir aprīkota ar elektronisko lineālu un baļķu iekraušanas hidraulisko sistēmu operatora darba atvieglošanai.

Rūpnīca PSW Parawood ir labs piemērs tam, kā Taizemes uzņēmumi, kas ir orientēti uz perspektīvu, var maksimāli uzlabot savu stāvokli tirgū. Mūsdienu kokzāģēšanas iekārtas nodrošina investīciju labāku rentabilitāti, salīdzinot ar tradicionālajām iekārtām. Galvenie veiksmes faktori ir kvalitatīvākas koksnes pārstrāde par produkciju ar lielāku pievienoto vērtību, saražotās produkcijas apjoma pieaugums, tehniskās apkopes zemākas izmaksas, enerģijas ietaupījums un darbinieku skaita samazināšana.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.

PARAKSTĪŠANĀS JAUNUMU SAŅEMŠANAI

Newsletter

Patika raksts? Abonējiet un nepalaidiet garām iespēju saņemt tādus rakstus un Wood-Mizer jaunumus. Sūtījumus saņemsiet reizi mēnesī.

Pieteikties