Vēsture un raksti

Kokzāģēšanas līnija TITAN Polijas uzņēmumā MEBLOHIT

Pateicoties kokzāģēšanas līnijai TITAN, Polijas palešu ražotājs ir palielinājis produktivitāti, turklāt saglabājot darbinieku skaitu iepriekšējā līmenī.

Polijā pirmā iekārta Wood-Mizer HR250: īpašnieks stāsta par...

Ģimenes uzņēmums „AMESKO”, kas ražo paletes un koka taru Polijas ciemā Szczytkowice, ir panācis efektivitātes palielinājumu, ieviešot ražošanā jaunu divlenšu taras zāģēšanas...

Kokzāģētava ekoloģiskajā saimniecībā Šveices Alpos

Šī saimniecība atrodas augstu kalnos, un nokļūt tajā var tikai ar kalnu vilcienu.Saimniecības īpašnieks iegādājās kokzāģēšanas iekārtu, lai nebūtu atkarīgs no transporta un...

Pārvietojamās zāģēšanas iekārtas pakalpojumi - kā tas darbojas?

Pieci padomi, ko sniedz pieredzējis mobilais zāģētājs no Skotijas. Noskatieties pilno interviju, lai uzzinātu vairāk par koksnes zāģēšanu ar mobilo zāģēšanas iekārtu.

Jauns video! Esi pirmais, kas noskatīsies! Kozāģētāja solījums

No darbmācības stundām skolā līdz darbam ar iekārtu Wood-Mizer kopā ar brāli un dēlu — zāģētājs dalās ar savu dzīves pieredzi un solījumu, ko noteikusi viņa mīlestība pret...

“LT40 ir fantastiski praktiska mašīna!”

saka Velsas zāģētājs pēc 30 gadiem darba ar Wood-Mizer gateri dienu pirms savas piektās LT40 mašīnas iegādes.

Palešu fabrika Taizemē dubultoja produktivitāti pateicoties vienai...

Moderna palešu ražošanas fabrika aizvietoja divus vertikālos lentgaterus ar vienu Wood-Mizer vairākgalvu darbmašīnu un dubultoja savu produkcijas apjomu.

Galdnieku darbnīca ražo koka tiltiņus un ceļazīmes

Koka tiltiņi un izkārtnes uz Anglijas sabiedriskajām takām nodrošina iespēju aktīvi atpūsties un pastaigāties lauku apvidū.

Kokzāģētava Dienvidāfrikā palielina peļņu ar frēzēvelmašīnu

Divas kokzāģēšanas līnijas Wood-Mizer tika papildinātas ar frēzēvelmašīnu MP360, kas paaugstināja kokzāģētavas Highlands Sawmill rentabilitāti, divas reizes palielinot...

Tiek modernizēta senatnīga galdnieku darbnīca Vācijā

Frēzēvelmašīna Wood-Mizer MP360 palielināja apstrādes ātrumu un precizitāti vācu galdnieku darbnīcā ar bagātu vēsturi.

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.

PARAKSTĪŠANĀS JAUNUMU SAŅEMŠANAI

Newsletter

Patika raksts? Abonējiet un nepalaidiet garām iespēju saņemt tādus rakstus un Wood-Mizer jaunumus. Sūtījumus saņemsiet reizi mēnesī.

Pieteikties