Jaunumi

Wood-Mizer nepārtraukti veic savu iekārtu konstrukcijas uzlabošanu

Wednesday, December 13, 2017

Wood-Mizer nepārtraukti veic savu iekārtu konstrukcijas uzlabošanu

Jaunais, nesen izstrādātais lentzāģa LX450 rāmja dizains iekļauts arī atsevišķu LT sērijas iekārtu konstrukcijā.

Jaunais lentzāģis LX450, kas tika pieteikts tirgū 2017. gadā, ir aprīkots ar uzlabotu rāmi. Viena no inovācijām saistīta ar rāmja šķērsbalstiem, kas tagad ir pastiprināti un veidoti trīsstūrveida formā. Tas neļauj uz tiem krāties skaidām, kas savukārt nozīmē, ka operatoram nav nepieciešams attīrīt rāmi no koksnes atlikumiem. Savukārt nerūsējošā tērauda uzlikas, ar kurām pārklāti rāmja šķērsbalsti, novērš koroziju, kas var rasties ķīmiskajā reakcijā ar koksnē esošo šķidrumu.

Jaunās iekārtas operatoru un īpašnieku atsauksmes ir tik pozitīvas, ka Wood-Mizer nolēmis piedāvāt šo funkciju kā papildu aprīkojumu arī citos savos LT sērijas lentzāģos.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.