Jaunumi

Wood-Mizer kokapstrādes iekārtas izstādē LIGNA 2023

Wednesday, May 24, 2023

Wood-Mizer kokapstrādes iekārtas izstādē LIGNA 2023

Eiropas lielākajā kokapstrādes izstādē LIGNA 2023 uzņēmums Wood-Mizer prezentēja kokapstrādes produkcijas pilnu klāstu, tostarp plaši pazīstamas kokapstrādes mašīnas un iekārtas gatavo koka izstrādājumu ražošanai. Ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi augstākās kvalitātes zāģēšanas iekārtu ražošanā uzņēmums Wood-Mizer ir izstrādājis virkni kokapstrādes mašīnu, kas apliecina uzņēmuma devīzei „From Forest to Final Form” – „No meža līdz gatavai produkcijai”. Līdzās saviem visvairāk pārdotajiem modeļiem uzņēmums Wood-Mizer prezentēja savus jaunākos sasniegumus — ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu MP280 un formatēšanas-piegriešanas iekārtu MS750.
Kokapstrādes mašīnas un iekārtas, ko deviņdesmitajos gados izgudroja MOReTENs dibinātājs Bo Martensons, ir ieguvušas plašu atzinību un popularitāti profesionāļu un amatnieku vidū, kuri novērtē daudzpusību, precizitāti un ilgmūžību par pieņemamu cenu. Kopš 2017. gada uzņēmums Wood-Mizer ir kompaktu un vieglu kokapstrādes mašīnu līnijas izstrādātājs, kas sniedz zināšanas par iekārtu projektēšanu un ražošanu, kā arī kokapstrādes iekārtu piegādātājs, kurš izmanto savu pieredzējušo tirgotāju un izplatītāju tīklu, kuri darbojas gandrīz jebkurā pasaules vietā.

Kokapstrādes mašīnas ir paredzētas tam, lai ātri un efektīvi ražotu gatavos koka izstrādājumus, piemēram, grīdas dēļus, fasādes paneļus un apšuvumu, durvju un logu rāmjus, līstes u.c. Tie ir ideāls instruments ikvienam galdniekam – no iesācēja, kas tikai mācās, līdz lieliem uzņēmumiem, kuri meklē efektīvākus ražošanas veidus.


'

Izstādē LIGNA piedāvāto kokapstrādes iekārtu klāstā bija četrpusīgās ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtas MP360 un MP280 (jaunums), divpusīgā garenvirziena frēzmašīna MP200, kombinētā ēvelēšanas - frēzēšanas, gareniskās apzāģēšanas iekārta MP220, gludēvelēšanas - biezumēvelēšanas iekārta MP160, daudzfunkcionāla kombinētā ēvelmašīna MP180, paneļu formatēšanas-piegriešanas iekārta MS750 (jaunums). Papildus iepriekš minētajām kokapstrādes mašīnām uzņēmums Wood-Mizer prezentēja jauno MES Dust Collection System efektīvai zāģskaidu un skaidu savākšanai cehos. Piedāvājumā ir visi nepieciešamie instrumenti un piederumi no Wood-Mizer TOOLS kataloga, piemēram, taisnie, profila un spirālveida ēveles naži, vertikālās un horizontālās griezējgalvas, ripzāģu asmeņi, urbji u.c.

Visām Wood-Mizer kokapstrādes mašīnām ir dažas kopīgas iezīmes:

•    četrpusīgajām ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtām ir augšējā, apakšējā, labā un kreisā griezējgalva, kas ļauj apstrādāt dēli no visām pusēm, tikai vienreiz izlaižot materiālu caur iekārtu. Katru griezējgalvu darbina atsevišķs motors, kas uzlabo efektivitāti un samazina enerģijas patēriņu. Profila nažu nomaiņa griezējgalvās ir ātra un vienkārša. Wood-Mizer TOOLS katalogā ir atrodami dažādu formu un profilu naži.

•    Čuguna darba galdi nodrošina stabilu pamatu koksnes apstrādes laikā, novēršot vibrācijas un neprecīzus griezumus. Kvalitatīvais čuguns garantē lielāku izturību, uzticamību un nodilumizturību. Padeves un izkraušanas galdi ir izgatavoti no kvalitatīva tērauda.

•    Ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtas ergonomiskā vadība tiek nodrošināta no viegli pieejamā vadības paneļa, kurā ir atsevišķi slēdži katrai griezējgalvai. Griešanas parametrus (platumu, augstumu) var ērti regulēt, izmantojot vienkāršus un uzticamus risinājumus (rokturus, sviras).

•    Kompaktā un vieglā konstrukcija ar riteņiem ļauj viegli pārvietot iekārtu pa darbnīcu. Turklāt visās kokapstrādes iekārtās ir atveres putekļu, zāģskaidu un skaidu aizvadīšanai.

•    Visa Wood-Mizer kokapstrādes iekārtu līnija tiek ražota Eiropas Savienībā, izmantojot izejvielas no zināmiem piegādātājiem un vislabākās pieejamās ražošanas tehnoloģijas. Uzņēmums Wood-Mizer sniedz 2 gadu garantiju un pēcpārdošanas servisu visām kokapstrādes iekārtām.

Izstādes LIGNA laikā uzņēmums Wood-Mizer prezentēja vairākas jaunas kokapstrādes iekārtas – ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu MP280 un paneļu formatēšanas-piegriešanas iekārtu MS750.

Uz pārbaudītās MP260 konstrukcijas bāzes, kas ir pasaulē vispopulārākā, uzņēmums Wood-Mizer izstrādāja četrpusīgās ēvelēšanas-profilēšanas iekārtas otro paaudzi, lai apmierinātu kokapstrādes speciālistu arvien pieaugošās prasības. Jaunā ēvelēšanas un frēzēšanas iekārta MP280 ir funkcionāla un daudzpusīga kokapstrādes mašīna ar dažiem tehniskiem risinājumiem no modernākās iekārtas MP360.

MS750 paneļu formatēšanas-piegriešanas iekārta ir aprīkota ar izturīgu čuguna griešanas bloku, piegriešanas disku un precīzu alumīnija bīdāmo galdu (slīdrāmi). Iekārta tika izstrādāta galdnieku darbnīcām un mēbeļu ražotājiem, kuri meklē efektīvākus veidus, kā precīzi kalibrēt un zāģēt dažādus koksnes materiālus. Izstādē LIGNA paneļu formatēšanas-piegriešanas iekārta MS750 zāģēja masīvkoka dēļus, paneļus un plāksnes.

Izstādē LIGNA 2023 uzņēmums Wood-Mizer demonstrēja savu apņemšanos palīdzēt klientiem attīstīt kokapstrādes projektus, uzņēmumus un radošos plānus, kas ir saistīti ar koksni. Tādu kompaktu, daudzpusīgu un pieejamu kokapstrādes iekārtu izstrāde un ražošana, kas spēj ražot augstas kvalitātes gatavos koksnes izstrādājumus, vēl plašāk parāda uzņēmuma Wood-Mizer saukļa „From Forest to Final Form” – „No meža līdz gatavai produkcijai” nozīmi.


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.