Jaunumi

Wood-Mizer iepazīstina ar jauno četrpusīgo ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtu MP280

Monday, May 8, 2023

Wood-Mizer iepazīstina ar jauno četrpusīgo ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtu MP280

Atbildot uz augošajām kokapstrādes speciālistu prasībām, uzņēmums Wood-Mizer ir izstrādājis ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtu otro paaudzi, kuru pamatā ir pārbaudītā un visā pasaulē populārā iekārta MP260. Jaunā četrpusīgā iekārta MP280 ir funkcionāla un daudzpusīga kokapstrādes mašīna, kurā ir iekļauti arī vairāki uzlaboti tehniskie risinājumi no lielākās ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtas MP360.

Uzņēmums Wood-Mizer ir paplašinājis savu kokapstrādes mašīnu klāstu, papildinot to ar jauno ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtu MP280. MP280 ir kompakta iekārta, kas apvieno labi zināmo un pārbaudīto ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtu MP360 un MP260 labākās īpašības. „Jaunās mašīnas konstrukcijas pamatā ir MP260 dizains, taču tajā ir iekļauti labākie tehniskie risinājumi, kas jau ir pazīstami no vadošās ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtas MP360. Rezultātā mūsu inženieri ir radījuši precīzu, viegli lietojamu un pieejamu mašīnu galdniekiem, kuriem ir nepieciešami efektīvāki veidi gatavo koka izstrādājumu ražošanai,” stāsta Wood-Mizer kokapstrādes aprīkojuma produkcijas vadītājs Radoslavs Adamkevičs.MP280 ēvelēšanas-frēzēšanas iekārta ir paredzēta vidējiem un lieliem kokapstrādes uzņēmumiem, kuri vēlas piegādāt saviem klientiem augstākās kvalitātes koka izstrādājumus, piemēram, grīdas segumu, apšuvumu, paneļus, durvju un logu rāmjus, dekoratīvus priekšmetus un tā tālāk.

MP280 ir aprīkots ar intuitīvi saprotamu vadības paneli ar slēdžiem visiem motoriem un padeves mehānismam atsevišķi, kas ļauj samazināt enerģijas patēriņu un trokšņu līmeni. 13,78 kW elektromotori darbina griezējgalvas ar ātrumu 6000 apgr./min, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo virsmas apstrādi.

MP280 ir aprīkots ar divām horizontālām griezējgalvām, no kurām augšējā ir 410 mm gara un ar 88 mm diametru, bet apakšējā ir 300 mm gara un ar 72 mm diametru, un divām sānu griezējgalvām (viena fiksēta un viena pārvietojama), kas spēj apstrādāt materiālu ar maksimālo augstumu 100 mm. Ir iespējams palielināt ēvelēšanas efektivitāti, veicot 4-pusīgo griešanu, dēli vienā gājienā izlaižot caur mašīnu.

Katrai griezējgalvai ir divi taisni asmeņi, kas izgatavoti no ātrgaitas tērauda; taču tās var aprīkot arī ar profilēšanas nažiem saskaņā ar pasūtītāja konkrētajām vajadzībām. Masīvais čuguna darba galds garantē paaugstinātu stabilitāti un darba precizitāti, kā arī konstrukcijas ilgmūžību.

Padeves mehānisma konstrukcija ir aizgūta no lielākās iekārtas MP360, un tam ir maināms ātrums 3–15 m/min. Materiāls tiek padots iekārtā un iznāk no tās uz 1,2 metru gariem padeves galdiem ar tērauda aizsargnožogojumiem, kas ir uzstādīti virs ievades atveres iekārtā, lai novērstu materiāla izmešanu.

Iekārtai ir četras skaidu novadīšanas atveres – viena ar diametru 125 mm un trīs ar diametru 100 mm, kā arī birstes maksimāli efektīvai zāģskaidu aizvadīšanai no telpas ap griezējgalvām. Ēvelēšanas-frēzēšanas iekārta MP280 sader ar Wood-Mizer MES skaidu novadīšanas sistēmām, kas tika izstrādātas, lai darba vietu varētu uzturēt tīru un kārtīgu.

Wood Mizer MP280 | Maksimālais ēvelēšanas platums
4-pusīgā ēvelēšana        250 mm
2-pusīgā ēvelēšana        300 mm
1-pusīgā ēvelēšana        410 mm

Jaunajai ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtai MP280 ir divu gadu ražotāja garantija, un to papildina serviss un atbalsts no Wood-Mizer pieredzējušiem un kvalificētiem speciālistiem.
***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.