Jaunumi

Slaveno Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu tagad var pasūtīt ar plato zāģgalvu WIDE

Wednesday, November 4, 2020

Slaveno Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu tagad var pasūtīt ar plato zāģgalvu WIDE

Wood-Mizer ievieš jaunu opciju savai visā pasaulē pazīstamajai lentzāģmašīnai LT40. Šī opcija – zāģgalva ar palielinātu ailu, kas ļauj sazāģēt dēļus ar platumu līdz 84 cm.

Ar zāģgalvu WIDE zāģēšanas maksimālais platums palielinās no standarta 72 cm uz 84 cm. Turklāt iekārta LT40WIDE var sazāģēt lielāka diametra baļķus – līdz 100 cm.

Zāģēšanas iekārta LT40WIDE ir aprīkota ar skriemeļiem, kuru diametrs ir 483 mm, ar peldošajām siksnām, tā izmanto zāģlenti ar garumu 433 cm. Lai palielinātu zāģa stabilitāti zāģējumā, Wood-Mizer konstrukcijā izmantoja inovatīvu zāģa vadotņu sistēmu.

LT40WIDE zāģējuma parametri


• Maksimālais baļķa diametrs 100 cm
• Maksimālais zāģējuma platums 84 cm
• Maksimālais brusas platums 63 cm
• Baļķa garums 5 m (S tipa statnis) vai 6,3 m (М tipa statnis), vai 8,4 m (L tipa statnis)

Platās zāģgalvas WIDE opcija ir arī Wood-Mizer iekārtu citās sērijās, piemēram, LT15WIDE un LT70WIDE.

„Kopš brīža, kad platās galvas versiju izstrādājām mūsu vispopulārākajam iekārtas modelim LT40, mēs atklājām, ka, piemēram, ASV gandrīz visas jaunās iekārtas LT40 tika pasūtītas tieši ar šo opciju,” stāsta Wood-Mizer konstruktoru biroja direktors Romāns Frontčaks. „Platās galvas opcija iekārtai LT40 rada iespēju saražot platākus zāģmateriālus arī ar šīs zāģēšanas iekārtas mobilo versiju.”

Wood-Mizer plāno mainīt arī baļķa piespiedēja konstrukciju, lai palielinātu sazāģējamās brusas maksimālo platumu līdz 72 cm.

Sazinieties ar savu Wood-Mizer pārstāvi, lai saņemtu plašāku informāciju vai komercpiedāvājumu.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.